Харкову передали автобус та гуманітарну допомогу зі Словенії

Харкову передали автобус та гуманітарну допомогу зі Словенії
Муніципалітет міста-партнера Марібора (Республіка Словенія) передав Харкову пасажирський автобус для перевезення співробітників комунальних підприємств та гуманітарну допомогу.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, вона складається з 222 кг продуктів харчування, 244 кг санітарно-гігієнічних засобів, 35 кг медичних виробів та 2 кг медикаментів.
Мер міста Марібор Александер Саша Арсеновіц зазначив, що жителі словенського міста збирають матеріально-технічну допомогу та пожертвування, а також допомагають адаптуватися українським біженцям, які зараз мешкають у Маріборі.
Заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов подякував меру Марібора та жителям Словенії за підтримку. За його словами, пасажирський автобус був знятий з місцевого маршруту і тепер використовуватиметься виключно для потреб міста Харкова.
У свою чергу депутат Харківської міської ради Габрієл Михайлов уточнив, що гуманітарна допомога потрібна незахищеним категоріям громадян, адже у воєнний час не всі можуть забезпечити себе необхідним.

Будь ласка, прочитайте й інші важливі новини. Не гайте часу на зупинці.

Посилання на джерело