У різних районах міста почнуть курсувати тролейбуси

У різних районах міста почнуть курсувати тролейбуси
Рішення про затвердження тимчасові транспортної схеми міста Харква на період воєнного стану було прийняте сьогодні, 14 травня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, на кожній зупинці має висіти оголошення з інтревалом та часом руху наземного транспорту для комфорту містян. Заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов зазначив, що маршрути розробляли, враховуючи території, де транспорт може безперешкодно курсувати та  руйнуванням інфраструктури електротранспорта. За його словами, надана схема буде коригуватися. Як тільки у місті проведуть відновлювальні роботи - запустять додаткові маршрути. Тролейбуси почнуть курсувати з 16 травня. Маршрути виїзджатимуть на лінії поступово до 20 травня. 
З картою курсування тролейбусних маршрутів можна ознайомитися тут. Зі списком курсування тролейбусних маршрутів можна ознайомитися тут. Нагадаємо, що у зв’язку з комендантською годиною наземний транспорт курсуватиме з 7:00 до 19:00. Перші два тижні проїзд буде безкоштованим. 

Будь ласка, прочитайте й інші важливі новини. Не гайте часу на зупинці.

Посилання на джерело